Sprzęt


  • Urządzenie ssąco-płuczące o łącznej pojemności 6000 l. na podwoziu samochodu MAN do ciśnieniowego mycia i czyszczenia kanalizacji. To więcej niż zwykły wóz typu WUKO. Pojazd jest jest zaawansowanym urządzeniem do czyszczenia i ciśnieniowego płukania kanalizacji. Zgodnie ze specyfikacją przedstawioną w katalogu producenta standardowe urządzenie KanRo Kombi 5000 posiada zbiornik dzielony następująco: 3000 l nieczystości + 2000 l woda lub też na życzenie klienta w innych proporcjach. To małe WUKO wyposażone jest w dwie pompy: ciśnieniową i próżniową renomowanych światowych producentów. Napęd urządzenia odbywa się za pomocą silnika przemysłowego wysokoprężnego lub też z silnika pojazdu poprzez przystawkę mocy. Urządzenie KanRo Kombi przeznaczone jest do montażu na podwoziu ciężarowym wszystkich marek np. Iveco, Renault, Mitsubishi, Nissan, MAN, Mercedes-Benz, itp. a także na przyczepie transportowej o odpowiedniej ładowności. Posiadany bardzo bogaty asortyment wyposażenia w postaci różnorodnych głowic czyszczących, inżektorów, prowadnic rolkowych, chwytaków, itp. Zwarta zabudowa urządzeń KanRo Kombi umożliwia pracę w wąskich ulicach, na parkingach i osiedlowych drogach. Dzięki niskiej wadze i niewielkim gabarytom nie powodują one uszkodzeń w istniejącej infrastrukturze drogowej.

  • Nasze ekipy dojeżdżają do awarii lub w miejsce wykonywania usługi pojazdami z wyposażeniem niezbędnym do pracy.

  • Koparki którymi dysponujemy idealnie nadają się do kopania płytkich oraz głębokich wykopów i rowów. Nadaje się do prac związanych z budową i remontem kanalizacji wodnej, ściekowej oraz kablowej. Można je wykorzystywać o prac budowlanych.

  • Dysponujemy przenośnym zestawem o inspekcji TV rur i kanałów. Na co dzień zestaw wykorzystujemy o diagnozowania awarii naszej kanalizacji. Może być wykorzystywany również do zastosowań wymyślonych przez naszych klientów. Film z inspekcji jest archiwizowany na komputerze i może być z niego nagrana płyta DVD. Wózek kamery ma wymienne koła więc może sobie poradzić również w trudniejszych warunkach.

  • WIK Sp. z o.o. dysponuje dwoma ciągnikami. Jednym dużym do ciężkich prac i małym posiadającym bardziej uniwersalne zastosowanie.

  • Mniejszy bardziej kompaktowy ciągnik jest niezbędny w ciaśniejszych lokalizacjach